Окупанти видобувають золото та срібло на Луганщині через фіктивну фірму – ЦНСНа Бобриковському родовищі компанія з одним працівником почала незаконний видобуток металів. Росіяни використовують схеми для грабунку українських надр.Суспільство • 5 квітня, 08:57 • 12258 перегляди
Окупанти видобувають золото та срібло на Луганщині через фіктивну фірму – ЦНСНа Бобриковському родовищі компанія з одним працівником почала незаконний видобуток металів. Росіяни використовують схеми для грабунку українських надр.Суспільство •…